Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

"Астарта" - володар Кубка 2016!

14 черв. 2016 р.

"Візит" не зумів захистити титул.

Поза сумнівом, що вболівальники, які в неділю завітали на центральний міський стадіон, отримали масу позитивних емоцій від фінальної гри цьогорічного розіграшу Кубка Хмільницької прем'єр-ліги.

В фіналі зустрілися дві варті цього етапу команди "Візит" с.Соколова та "Астарта" с.Качанівка, Жданівка.

Перший гол глядачі побачили вже на 13 хвилині, який майстерно забив "візитовець" Василь Бакун.

Йому ж під завісу першого тайму вдалося подвоїти рахунок, забивши гол, як то кажуть, "в роздягальню".

Після перериву "Астарта" пішла великими силами вперед.

Без сумніву, що то була виправдана тактика, яка принесла свій результат - Бартко Ярослав з проміжком в 7 хвилин забиває двічі.

Таким чином рахунок став нічийним: 2-2.

Обидві команди мали чудові нагоди забивати, потужно атакували, використовували контратакуючі дії, в результаті чого вийти вперед вдалося команді "Астарта".

Гол забив Недовіса Олег.

Щоб виправити ситуацію в команди "Візит" залишалося 26 хвилин.

І це їм вдалося! На останній хвилині гри в сітку воріт суперника вколочує мяч Василишин Максим, таким чином перевівши гру в додатковий час.

Глядачі висловлювали припущення, що справа йде до 11-ти метрових ударів, як і в минулому році, де у фіналі теж зустрілися "Візит" та "Астарта" й тоді переміг "Візит", але іншої думки був нападник "Астарти" Сахатов Мурад, шедевральний за виконанням гол якого став переможним в цьому матчі.

Підсумковий рахунок 4-3 і "Астарта" заслужено здобуває свій перший Кубок Хмільницької прем'єр-ліги 2016.

Велика вдячність командам за такий справжній фінал!

P.S. Всі фото з фіналу в офгрупі ХСГО "РФФ", також буде розміщено відеонарізка з даного матчу.