вже в наступну середу

Представники мікрорайонів, обговоривши організаційні питання, вирішили:

2. Склад заявкового листа (можна скачати із розділу Документи) не має перевищувати 20 осіб, які проживають, або прописані в даних мікрорайонах міста.

3. На полі гратимуть 7+1 серед яких має бути обов’язково один гравець віком - 16 та один гравець віком 40 +.

4. Заявковий внесок складатиме 1500 грн. куди входитимуть такі витрати як суддівство, нагородження (1 місце - 3 тис. грн., 2 місце - 2 тис. грн. та 3 місце - 1 тис. грн.).

5. Всі матчі відбуватимуться в будні дні (вечір 17-00 - 19-00) за погодженням із суперником, в одне коло.

6. При однаковій кількості очок у двох чи більше команд, перевага надається команді, що має кращі показники:

- за кращу різницю забитих і пропущених м’ячів в зустрічах між ними;

- за кращу різницю м’ячів в усіх зустрічах;

- за найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх зустрічах.

7. Якщо перші дві команди в турнірній таблиці набрали однакову кількість очок, то вони гратимуть так званий "золотий матч".

8. Гра проводиться без правил «по за грою», з двох таймів по 25 хвилин, з 5-ти хвилинною перервою.

9. Команді, що не з'явилася на гру зараховується поразка 0-3.

10. Якщо обидві команди не з'явилися на гру, то їм зараховується поразка -:-.

11. Якщо в складі однієї чи двох команд була людина, яка не відповідає вимогам заявкового листа теж зараховується поразка 0-3.

12. Команді, яка залишила поле до того, як пролунав фінальний свисток, зараховується поразка, а команді-суперниці – перемога, з рахунком  3:0.

13. Гравець, вилучений з поля (червона картка чи за сукупністю 2 жовтих карток) пропускає наступну гру.

14. При виконанні штрафного чи вільного  удару гравці  команди суперників повинні знаходитись не ближче 6-ти метрів від м’яча.

15. Порушення в штрафному майданчику  карається 9-ти метровим ударом.

16. Отримавши 3 жовті карточки гравець пропускає наступну гру.