Громадська організація "Хмільницька районна федерація футболу"

Гравці із села Вишенька вдруге поспіль вибороли

22 лип. 2020 р.

Кубок Хмільницької сільської ліги з малого футболу
Нещодавно на новому футбольному полі села Качанівка завершилися фінальні ігри Кубка Хмільницької сільської ліги з малого футболу 2020, які, на жаль,  неодноразово відтерміновувалися із-за карантинних обмежень. Спочатку за вихід до фіналу боролася місцева «Астарта» із уланівськими гравцями.   Гра була дуже напруженою та принциповою. На радість місцевим вболівальникам «Астарта» з мінімальним рахунком здолала «Уланів» й потрапила до фіналу. Інша фінальна гра підготувала не менш цікаву дуель, де команда «Фенікс» із села Вишенька не без труднощів та все ж перемогла дебютантів цьогорічного турніру із Великомитницької територіальної громади – 2:0. В матчі за третє місце старожил різноманітних змагань «Уланів» тричі забивав у ворота команди «В.Митник», в результаті виборов медалі але все ж таки один м’яч пропустив. Фінальний матч був на славу адже обидві команди розуміли що знаходяться за крок до отримання Кубка. Перший тайм пройшов в двосторонніх постійних атаках, але жодній з команд забити так і не вдалося. В другому таймі «Феніксу» не без зусиль все ж таки вдалося двічі вразити ворота «Астарти» й забрати цьогорічний Кубок Хмільницької сільської ліги з малого футболу в своє рідне село. Доречі, перемогою в минулорічних змаганнях порадували жителів села Вишенька їх односельчани із команди «Олімпік». Кращими по амплуа було визнано: «Кращий воротар» - Бобела Іван «Фенікс», «Кращий захисник» - Плахотнюк Андрій «Уланів», «Кращий нападник» - Земляний Роман «Уланів», «Кращий гравець» - Літинський Віктор «Астарта». Всі переможці отримали свої нагороди, а команди готуються до наступних змагань.